In augustus 2005 trokken we, als koppel, 'met God de bossen in' rond de abdij van Hurtebise. Het werd een onvergetelijke week.

Abdij van Hurtebise
Een volle dag op je eentje, en laat die stem in jezelf maar spreken. Stappen maar, piknik mee, en laat je dagelijks meegekregen bijbelse tekst intussen maar doordringen, inwerken, doorsijpelen en nazinderen; de tekst spreekt ... als je wil luisteren; als wij stilvallen met onze woorden, dan spreekt Hij tot ons. Dan wordt het helemaal stil vanbinnen. Maskers vallen af. Nieuwe inzichten groeien. Je kan ze 's avonds ook delen met de anderen, en zo ontstaan nieuwe vriendschappen en oprechte, deugddoende relaties.
Dat was echte vakantie; een reis in je eigenste binnenste. Dan ervaar je ook wat het betekent samen eucharistie te vieren. Dank aan de begeleidende ploeg.
Hugo en Katrien